preloader
Miejsce dla szukających relaksu w pobliżu wody i lasów - idealne noclegi na urlop! Miejsce dla szukających relaksu w pobliżu wody i lasów - idealne noclegi na urlop! rezerwacja online

REZERWACJA ON-LINE

Atrakcje na miejscu

Przyjazd
Wyjazd
1 Noc.
Wyczyść
Wybierz datę przyjazdu
Prywatna działka rekreacyjna Nad jeziorem
80 m od obiektu
Przygotowaliśmy teren rekreacyjny, ze strefą do opalania i zabawy, z wyznaczonym miejscem do kąpieli dla dzieci,  pomostem, oraz bezpłatnym sprzętem pływającym  2 łódki, 4 kajaki, oraz duży 5 osobowy rower wodny. Miejsce do kąpieli jest utwardzone i wysypane delikatnym żwirkiem, na brzegu dużo czystego piasku.
Na działce znajdziemy również klimatyczne ławeczki, oraz wiatę ze stołem i ławkami. Na wyposażeniu posiadamy również bezpłatne krzesełka plażowe, oraz kapoki.
Strefa zabaw Dla naszych Gości i ich pociech Oferujemy bezpieczny plac zabaw, z dwiema wieżyczkami, tunelem , zjeżdżalniami, bujaczkami, huśtawkami,  bocianim gniazdem, małą ścianką wspinaczkową.  Na placu zabaw znajdziemy również piaskownicę, karuzelę, oraz trampolinę. Cały plac zabaw jest certyfikowany i bezpieczny dla dzieci. Teren obiektu jest ogrodzony i zamknięty.


 
Dla miłośników piłki i sportu Przygotowaliśmy miejsce do wspólnej gry  Boisko do piłki siatkowej;
Mini boisko do piłki nożnej;
Badminton;
Zewnętrzny stół do tenisa;
Kije do Nordic Walking;
Na wyposażeniu ośrodka znajdują się niezbędne piłki, i paletki.
Rowerem po  urokliwej okolicy     Udostępniamy bezpłatne rowery     W naszym obiekcie nie brakuje również nowych rowerów. Posiadamy 8 rowerów górskich, w tym dwa rowery wyposażono w foteliki dziecięce.
Dla tych co lubią wodę Bezpłatne łódki, kajaki i rower wodny Niesamowite krajobrazy, urokliwe zatoczki, czysta woda i dziewicza przyroda na wyciągniecie ręki, stwarzają idealne warunki dla turystów chcących spędzić czas aktywnie. Idealnym sposobem jest spływ kajakami lub łódką, które oferujemy bezpłatnie dla naszych gości. Na wyposażeniu posiadamy 4 kajaki, 2 łódki, oraz 5 osobowy rower wodny.
Grill i ognisko w towarzystwie natury  Dla wspólnej biesiady i integracji Udostępniamy miejsce na grill i ognisko z paleniskiem, przygotowanym pociętym drewnem i niezbędnym sprzętem do grillowania. Pod zadaszoną wiatą znajdują się drewniane stoły i ławki... a wszystko z widokiem na urokliwe jezioro.
W czasie niesprzyjającej aury lub zimnych dni, naszą  wiatę można zamknąć elektrycznymi ściankami. 
Parking na terenie obiektu Bezpłatny parking Na terenie obiektu przgotowaliśmy 6 bezpłatnych miejsc parkingowych dla naszych Gości. Cały teren obiektu jest ogrodzony i zamknięty.
Internet Bezpłatne WiFi WiFi w budynku.
Zobacz zdjęcia Bliżej nas!

Sprawdź jak dojechać

JESTEM NA NOCLEGI.PL
Uroczysko Lutówko
Sępólno Krajeńskie
Facebook
Instagram