preloader
Miejsce dla szukających relaksu w pobliżu wody i lasów - idealne noclegi na urlop! Miejsce dla szukających relaksu w pobliżu wody i lasów - idealne noclegi na urlop! rezerwacja online

REZERWACJA ON-LINE

O nas

Przyjazd
Wyjazd
1 Noc.
Wyczyść
Wybierz datę przyjazdu
Na kawałku Pojezierza Krajeńskiego
Wśród zwierciadła wody Jeziora Lutowskiego,
Na kawałku Pojezierza Krajeńskiego , wśród zwierciadła wody Jeziora Lutowskiego, w okolicy bogatych lasów znajduje się urokliwe UROCZYSKO LUTÓWKO.
Wyjątkowy charakter i atmosfera Naszego Uroczyska sprawiają, iż stał się idealnym miejscem dla rodzinnego odpoczynku i oderwania się od szarej codzienności .

Nasz obiekt jest samoobsługowy, co oznacza że klucze przejmiecie bez udziału obsługi, brama otworzy się przed Wami po wpisaniu kodu, a Wy będziecie mogli poczuć sie zupełnie jak u siebie. 

Zapraszamy wszystkich by tak jak my pokochali i zauroczyli się miejscem pełnym tajemniczej historii i odkrywaniu dziewiczej natury.
Dobre warunki aktywnego wypoczynku
Miejsce dla tych, którzy szukają relaksu
LUTÓWKO łączy dobre warunki aktywnego wypoczynku z typowym wiejskim urokiem slow life. To miejsce dla tych, którzy szukają relaksu w pobliżu wody i lasów, ale z dala od zgiełku aglomeracji, zapachu spalin, hałasu i głównych szlaków.
Dzika natura Na wyciągnięcie ręki
Okolica jest bardzo urokliwa. Dookoła nas rozciągają się lasy pełne grzybów i zwierząt, jeziora pełne ryb i piękne pejzaże Krajny... Grzyby, ryby, wędrówki, przejażdżki, bliski kontakt z dziką naturą z odrobiną luksusu...
Wypoczywaj o każdej porze roku..
Odpoczynek na pełnym relaksie....
Obiekt posiada bogatą ofertę wakacyjną i całoroczną. Po dpoczynek możesz przyjechać do nas o każdej porze roku... Wiosna, lato, jesień, zima.
Zaplanuj rodzinny wypoczynek w naszym Uroczysku ...i wykorzystaj bon turystyczny
Z bonu turystycznego możesz skorzystać, jeśli posiadasz co najmiej jedno dziecko do 18 roku życia.
Na każde dziecko przysługuje jeden bon o wartości 500 zł.
Na dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności przysługuje 1000 zł.
Bon turystyczny możesz wykorzystać do końca marca 2023 roku.
Jak zrealizować:
  • wygeneruj 16-cyfrowy kod na PUE ZUS;
  • przy zameldowaniu przekaż kod na recepcji;
  • warość jednego kodu to 500 zł, lub więcej w zależności od liczby dzieci;
  • podaj kod SMS otrzymany do autoryzacji bonu;
  • ciesz się i korzystaj z pobytu w naszym obiekcie
Więcej informacji na: https://bonturystyczny.polska.travel/
Nasz obiekt znajdziesz pod nazwą: Koniczynka Sp. z o.o. Toruń
Bezpieczny Nocleg Zabezpieczenie przed Covid  W zaistniałej sytuacji epidemi staramy się aby pobyt naszych Gości był jak najbardziej bezpieczny. Każdy pokój przed przyjazdem jest dezynfekowany, w przestrzeniach ogólnodostępnych zapewniamy środki do dezynfekcji rąk, oraz są na bieżąco dezynfekowane, aby zapewnić sterylność przestrzeni wpólnej. Dla Gości są przygotowane również środki ochrony osobistej takie jak maseczki.
Teren całego obiektu jest ogrodzony, nie ma więc ryzyka spotkania osób postronnych. Na terenie ośrodka wstęp mają tylko nasi Goście i pracownicy.
Laureat nagrody Traveller Review Awards 2020 Najwyżej oceniany obiekt na Booking.com Serdecznie dziękujemy naszym Gościom za zaufanie i piękne opinie.
Zapraszamy Państwa przez cały rok !!!
 

Sprawdź jak dojechać

Facebook
Instagram